• |
ide | kryesore

Shkëputet energjia elektrike pas mesnatës, cilat zona do të preken në Tiranë

-Instant, Lajme, Të fundit
prerje e energjise.jpg

Për shkak të remontit të parashikuar në Farkë, pas mesnatës në orën 00:01-02:00 do të stakohet energjia elektrike në disa zona në Tiranë. Zonat që do të preken do të jenë Lundër, Vilat dhe Farkë.


Lajmi është konfirmuar nga OSHEE-ja dhe shkëputja e energjiësë në këto zona do të jetë vetëm e përkohshme.1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.