• |
ide | kryesore

Parashikimi i motit për këtë të premte

-Instant, Lajme, Të fundit

Sipas MeteoAlb, moti i kësaj të premteje parashikohet me kthjellime dhe vranësira kalimtare që do të mbizotërojnë në të gjithë vendin deri në orët e vona të pasdites kur pritet shtim i vranësirave në vendin tonë, por pa rrezikuar reshje.


Temperaturat e ajrit do të ulen sërish lehtë në mëngjes dhe mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 0°C deri në 18°C. Era do fryjë mesatare dhe e fortë me shpejtësi 40 km/h nga drejtimi Verilindor duke krijuar në det dallgëzim 3-4 ballë.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.