• |
ide | kryesore

Parashikimi i motit për ditën e hënë

-Instant, Lajme, Të fundit

Kushte të qëndrueshme atmosferike do të mbizotërojnë në Shqipëri këtë të hënë, duke bërë që paraditja të jetë me kthjellime dhe vranësira të pakta në zonat Lindore. Gjatë mesditës dhe pasdites vranësirat kalimtare do to bëhen më të dukshme në vendin tonë.


Temperaturat e ajrit do të rriten ne mëngjes, por do të mbeten konstante në mesditë duke u luhatur nga -1°C deri ne 17°C. Era do të fryjë e lehte në tokë, mesatare në det me shpejtësi 35 km/h nga drejtimi Verior-Verilindor.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.