• |
ide | kryesore

VIDEO/ Ekzekutohet në Bruksel me 8 plumba shqiptari

Arkiva, Lajme, Të fundit

Një shqiptar është ekzekutuar me armë zjarri mbrëmjen e sotme në Bruksel. Ai u qëllua 8 herë në lagjen e njohur, Molenbeek dhe ndërroi jetë në vend. Viktima është rreth 38-vjeç.


Nga të dhënat e para, sipas medieve, shqiptari u qëllua me të paktën 8 plumba, ndërsa dyshohet se qëndronte ilegalisht në Belgjikë.


Policë, prokurorë dhe ekspertë shkuan në vendin e ngjarjes për të mbledhur provat me qëllim për të shkuar në gjurmët e autorit të krimit. Ende nuk dihet identiteti i shqiptarit dhe pistat mbi të cilat po zhvillohen hetimet.

3 Comments

  1. Të gjithë liderët politikë jetojnë në vila të pazakonshme, që nuk do të bëheshin kurrë me pagat e tyre,edhe nëse ato do ishin disa fish më të larta. Berisha në vilën e familjes së tij në lalzë, që është më e madhe se vila e dikurshme e Enver Hoxhës në bllok, me disa hektarë tokë para saj dhe as dy minuta larg nga deti, për më tepër, ndryshe nga ajo e Hoxhës, kjo është private; pak më tej Meta, në vilën e tij ku vetëm tualetet bëjnë sa një apartament i zakonshëm.nje shpellkar i salihut me pak

  2. Shpell karet e kan te madh, pranadaj dhe te ka ngel ngoj gjith diten dhe naten ne b….the,🙈🙈💩💩.dije mire se Shpellkaret qe i thua dhe mendon ti jan 80% e Shqiperise.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu