• |
ide | kryesore

Policia greke arreston këngëtarin Notis Sfakianakis. Kokainë dhe armë pa leje

Arkiva, F1, Lajme, Paparazzi

Policia greke ka arrestuar mbrëmjen e së dielës këngëtarin e njohur Notis Sfakianakis pasi në makinën e tij u gjet një armë dhe një sasi droge.


Policët ishin duke kryer kontrollet e zakonshme për masat ndaj koronavirusit, kur gjetën në automjetin e këngëtarit një armë 9mm dhe një sasi të vogël droge që mendohet se është kokainë.


Këngëtari u transferua në stacionin policor Argyroupoli ku ndaj tij u regjistrua çështja për drogë dhe armëmbajtje pa leje.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu