• |
ide | kryesore

Vlorë/ 8 prej punonjësve nga Shtëpia e Fëmijës rezultojnë të infektuar me COVID-19

-Instant, Lajme, Të fundit

Shkon në 8 numri i të prekurve me COVID-19, në Shtëpinë e Fëmijës në Vlorë.


Dy persona të tjerë, staf në këtë institucion kanë rezultuar pozitiv me koronavirus ditën e sotme.


Ndërkohë tamponët i janë bërë pjesës tjetër të stafit dhe një pjese të fëmijëve.

Kujtojmë se në Vlorë është një nga qytetet më të prekura, pas Tiranës. Vetëm ditën e djeshme u konfirmuan 59 raste.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu