• |
ide | kryesore

Urimi i John Legend për ditëlindjen e Chriss Teigen

-Instant, Paparazzi, Slider

Chrissy Teigen ishte 20 vjeçe dhe John Legend 28 vjeç u takuan për herë të parë në setin e videoklipit të këngëtarit “Stereo”, në vitin 2006.


Ata u martuar në vitin 2013, dhe kanë dy fëmijë. Sot modelja e njohur, feston 35 vjetorin e lindjen dhe sigurisht s’mund të mungonte një urim i veçantë nga bashkëshorti i saj. “Sot festojmë ditën e mbretëreshës time. Gëzuar ditëlindjen, e dashura ime. Dashuria ime për ty është e pafundme dhe pa kushte. Faleminderit që ke dhuruar kaq shumë dritë dhe dashuri në familjen tonë dhe në botë.”


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu