• |
ide | kryesore

Aktorët që mund të zëvendësojnë yjet e ‘La Casa de Papel’ në versionin e ri

-Instant, Paparazzi, Slider

Pas konfirmimit të zërave se Netflix po bashkëpunon për të sjellë një version korean të “La Casa de Papel”, fansat në Korenë e Jugut kanë nisur aludimet se cilët do të jenë aktorët që do zëvëndësojnë Tokion, Rion, Nairobin, Berlinin, Profesorin etj.


Producentët do të jenë BH Entertainment dhe ZIUM Content. Për momentin, nuk janë bërë ende publik emrat e aktorëve, por duke qenë se BH Enternainment menaxhon disa aktorë të njohur koreanë, si Kim Go Eun,


Aktorët që mund të zëvendësojnë yjet e ‘La

Han Hyo Joo,

Aktorët që mund të zëvendësojnë yjet e ‘La

Lee Byung Hun,

Aktorët që mund të zëvendësojnë yjet e ‘La

Park Bo Young, me gjasë disa prej tyre do të jenë pjesë e serialit.

Aktorët që mund të zëvendësojnë yjet e ‘La

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu