• |
ide | kryesore

Blero i futet biznesit, zhvendoset në Zvicër

-Instant, Paparazzi, Slider

Blero ka qenë i ftuar së fundmi në një nga kronikat e emisionit “Prive”.


Teksa ka rrëfyer mbi pesë datat më të rëndësishme në karrierën e tij, Blero ka cekur në një moment edhe planet e tij të së arshmes.Ndër të tjerash, ai ka bërë të ditur se në vitin 2021 do të shpërngulet për të jetuar në Zvicër te bashkëshortja e tij, Afrona.


“Deri në fillim të këtij viti kemi pasur plane që me ardh Afrona në Kosovë, por sigurisht që kanë ndryshuar gjërat gjatë vitit 2020 si për neve si për shumë njerëz dhe mendoj që vitit 2021 do të më gjejë mua në Zvicër. Edhe neve kemi disa plane, ku do të realizojmë disa biznese të tonat në Zvicër”, ka thënë ndër të tjerash Blero.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu