• |
ide | kryesore

Moti i keq/ Vlora pezullon lundrimin, në Peqin ikin dritat

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Në Vlorë është pezulluar lundrimi i mjeteve të vogla dhe atyre të peshkimit. Shkak është bërë moti i keq.


Për 24 orët e ardhshme parashikohet se situata do të përkeqësohet, ku era në drejtim nga jugu do të ketë një forcë 5-6 ballë brenda gjirit të Vlorës dhe jashtë saj 6-7 ballë.


Ndërkohë në Peqin 7000 banesa kanë mbetur pa energji elektrike. Edhe aty shkak është bërë moti i keq me reshje të dendura shiu.

1 Comment

  1. Hajde lajm hajde! Politike me motin dhe difektet elektrike qe frymezojne Stalinin, Mutin e Kristaqit, dhe te tjere debila.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu