• |
ide | kryesore

Gigi Hadid uron Taylor Swift për ditëlindje: Do doja të ishim bashkë

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja Taylor Swift festoi ditën e djeshme ditëlindjen e saj të 31-të.


Shumë personazhe publik uruan këngëtaren për ditëlindje,ndër to edhe mikesha e saj prej shumë vitesh,modelja Gigi Hadid.Përmes një postimi në rrjetin social,Instagram,Gigi postoi një foto të saj me Taylor Swift.“Gëzuar 31-vjetorin T-ja ime! Do të doja të ishim bashkë për të festuar! Të dua shumë”, ka shkruar Gigi.Ndërkohë fansat kanë nisur të aludojnë se kanë gjetur emrin e vajzës së Gigi dhe Zayn, që ata po e mbajnë të fshehtë. Sipas tyre çifti i ka vendosur vajzës emrin Dorothea, njësoj si një nga këngët e albumit të Taylor.


 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu