• |
ide | kryesore

Bebe Rexha inkurajon ndjekësit: Nuk keni nevojë për një kolegj luksoz që të bëheni të suksesshëm

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja Bebe Rexha së fundmi ka inkurajuar të gjithë fansat duke zbuluar dicka për veten e saj.


Përmes rrjetit  social,Twitter, Bebe ka treguar se nuk ishte pranuar në një kolegj muzike në New York.Ajo tregoi se dëshiron të motivojë të gjithë ata që kanë dështuar të pranohen në një kolegj dhe ndjehen të zhgënjyer.“Hej, nëse po aplikon për në kolegj dhe nuk pranohesh, thjesht doja të të njoftoja. Unë po vdisja për të hyrë në NYU, Manhattan School of Music dhe Juilliard. Nuk u pranova në asnjë prej tyre dhe bëra muzikë vetë. Ju nuk keni nevojë për një kolegj luksoz për t’ju bërë të suksesshëm”, ka shkruar këngëtarja.
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *