• |
ide | kryesore

JLO heq dorë nga martesa me Alex Rodrigues

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja Jennifer Lopez ka folur së fundmi rreth martesës me Alex Rodrigues.


Në një intervistë, Jennifer rrëfeu se në fillim për shkak të pandemisë Covid-19, dyshja shtyu ceremoninë e martesës për një datë tjetër.Ndërsa tani këngëtarja zbuloi se nuk dëshiron të martohet me Alex.“Ne kemi folur për këtë temë . Në këtë moshë që jemi, ne kemi qenë të martuar më parë”, është shprehur ajo.Lopez shtoi se nuk dëshiron që ta marr me nxitim, pasi iu dështuan planet për martesë në qershor të këtij viti.Cifti janë së bashku që nga viti 2017, dhe u fejuan në mars të vitit 2019.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu