• |
ide | kryesore

Dy të dënuar transportohen në spitalin Infektiv

-Instant, Lajme, Të fundit

Këtë të hënë dy të dënuar janë transportuar në spitalin Infektiv. Të dënuarit të cilët mendohet se janë të moshës 81 dhe 50-vjeç. Të dy ata janë transportuar në spital nga uniformat blu. Sakaq nuk dihet gjendja shëndetësore e tyre dhe shkaqet e transportimit në spital.


Bazuar nga të dhënat e Ministrisë së Shëndetësisë në këtë spital është vënë re një ulje e numrit të pacientëve të shtruar.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu