• |
ide | kryesore

Michael B. Jordan dhe Lori Harvey zyrtarizojnë lidhjen

-Instant, Paparazzi, Slider

E dashura e tij, Lori Harvey, në një postim në rrjetin social Instagram ka ‘zyrtarizuar’ lidhjen me të, shkruan Daily Mail.


Ajo zgjodhi të shpërndajë një fotografi ku Jordan shihet duke i shkëmbyer puthje, kurse kjo e fundit buzëqeshte. Në po të njëjtin imazh, Lori zgjodhi edhe një tjetër ku dyshja shihen të veshur me plot stil, derisa shihen krah njëri-tjetrit. Para se të bëjnë të ditur se kanë filluar romancën, spekulimet për dyshen kishin filluar muaj më parë, teksa u panë në Salt Lake City.


Që të dy kishin publikuar momente të lumtura nga vendi i njëjtë, që përforcoi edhe më shumë mendimin se ata janë në lidhje.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu