• |
ide | kryesore

Sondazhi/ Si del rezultati i zgjedhjeve në Durrës në 25 prill

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

RTV Ora dhe Antonio Notto publikuan këtë të martë sondazhin e parë kombëtar, sipas të cilit PS, LSI dhe PDIU kanë një rënie nga zgjedhjet e 2017, ndërsa PD ka një rritje.


Ndërkohë në sondazhin e veçantë për qarkun e Durrësit, PS,LSI dhe PDIU kanë një rënie. Ndërkohë rritje ka Partia Demokratike. Por opozita e bashkuar rezulton të jetë fituese për këtë qark.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu