• |
ide | kryesore

Ivanka Trump nuk i mbajti dot lotët në momentin e largimit të Donald Trump nga Shtëpia e Bardhë

-Instant, Lajme, Planet

E pikëlluar u shfaq Ivanka Trump mëngjesin e së mërkurës, ndërsa pa të atin, Donald Trump, të largohej nga Uashingtoni.

39-vjeçarja nuk i përmbajti emocionet dhe lotët, ndërsa dëgjonte Trump të mbante fjalimin e fundit si President i SHBA.


Ivanka qëndronte përkrah bashkëshortit të saj, Jared Kushner, fëmijëve të saj dhe vëllezërve e motrave.

Administrata e Donald Trump mbylli sot drejtimin e SHBA, ndërsa tani po ndodh inaugurimi i Presidentit të zgjedhur, Joe Biden.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.