• |
ide | kryesore

VIDEO/ Shihni si qan Ivanka Trump në fjalimin e fundit të babait si President

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Fëmijët e Donald Trump u mposhtën nga emocionet teksa babai i tyre mbante fjalimin e fundit si President i SHBA. Ra në sy Ivanka Trump. 39-vjeçarja u ngashërye teksa shihte të atin në orët e fundit të presidencës në Joint Base Andrews pak përpara se t’i hipte avionit për të shkuar në Palm Beach në Florida.

E shoqëruar nga burri i saj dhe fëmijët, Ivanka Trump kishte në krah vëllezërit dhe motrat Eric, Don. Jr. dhe Tiffany që përpiqeshin të përmbanin emocionet. Ivanka kishte veshur një pallto ngjyrë krem 2.994 dollarë të cilën e mban që nga viti 2017. ©LAPSI.al


The 39-year-old looked overcome by emotion as she watched President Donald Trump in the final hours of his one-term presidency
Jared planted a kiss on his wife's cheek while resting his hands on his son's shoulders prior to the departure Smiles upon arrival: Ivanka looked happy when she arrived before becoming emotionalSmiles upon arrival: Ivanka looked happy when she arrived before becoming emotional She stood with with her husband and three kids in a line that included Eric and Lara, Don Jr. and Kimberly Guilfoyle, and Tiffany and her new fiancé Michael Boulos Oldest son Don Jr., 43, looked like he was holding back tears at the air force base Together: Melania held her husband's hand as they walked towards the stage together, both with smiles on their faces Mwah! Ivanka gives a hug to White House advisor Stephen Miller The group gathered on the tarmac to wait for Trump to arrive on Marine One and then transfer to Air Force One

 

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.