• |
ide | kryesore

Zbulohet i dashuri i ri Kourtney Kardashian

-Instant, Paparazzi, Slider

Në klanin Kardashian-Jenner dikush divorcohet, dikush tjetër konfirmon romancën e re. Ju kujtohen thashethemet në lidhje me Kourtney Kardashian dhe të dashurin e ri? Rezulton se paskan qenë 100% të vërteta! Sipas shumë burimeve, i dashuri i ri i Kourtney-it është muzikanti amerikan, Travis Barker.


“Kourtney dhe Travis janë zyrtarisht çift! Ata kanë vite që janë miq të mirë dhe prej disa muajsh janë çift. Travis është shumë i lidhur me Kourtney-in pasi ai e ka pëlqyer prej shumë kohësh.”- janë shprehur burime për Us Weekly.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu