• |
ide | kryesore

Angelina Jolie nxjerr në shitje dhuratën e Brad Pitt

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktorja Angelina Jolie ka vendosur të shes dhuratën e shtrenjtë të ish-bashkëshortit, Brad Pitt.


Angelina do shesë pikturën e vetme nga kryeministri britanik Winston Churchill gjatë Luftës së Dytë Botërore me një çmim prej 3.4 milion dollarë.Brad Pitt e kishte blerë atë në vitin 2011 në kohën kur çifti ishte ende bashkë.Churchill pikturoi “Kullën e Xhamisë së Kutubia” në Marrakech, Marok pasi ndoqi një konferencë në Casablanca në janar të vitit 1943 dhe ia dha Presidentit të SHBA-së Franklin D. Roosevelt. Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *