• |
ide | kryesore

Ashley Judd rrëfen aksidentin e ndodhur në Afrikë: Kam pritur 55 orë që të operohesha

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktorja Ashley Judd  ka rrëfyer së fundmi për fansat aksidentin e ndodhur në Afrikën e Jugut.


Përmes një video live nga dhoma e spitalit me gazetarin e “New York Times” Nicholas Kristof,  aktorja ka treguar se ishte penguar në një dru të rrëzuar dhe si rezultat kishte pësuar një frakturë të rëndë në këmbë.Më pas Ashley u shpreh se kishte pritur  55 orë që ta transportonin  deri në spital me ndihmën e një motoçiklete për t’u operuar. Sipas mediave, aktorja udhëton shpesh në Afrikë për të ndihmuar njerëzit e varfër  dhe për të dhënë ndihmën e saj në mbrojtjen e kafshëve.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.