• |
ide | kryesore

Britney Spears zbulon arsyen pse preu flokët në vitin 2007

-Instant, Paparazzi, Slider

Së fundmi këngëtarja Britney Spears, ka zbuluar arsyet e prerjes të flokëve të saj në vitin 2007.


Britney ka rrëfyer  se preu flokët me makinë rroje kur ish i dashuri i saj Kevin Federline, nuk po e lejonte të takohej me djemtë e tyre . Më pasi Britney  i rrëfeu gjithçka artistes së tatuazheve Emily Wynee-Hughes. “E vura re që ajo nuk i kishte më flokët. Më kujtohet që e pyeta, ‘përse e ke rruajtur kokën?’ Përgjigja e saj ishte pak e çuditshme.Ajo tha: “Nuk dua më të shoh asnjeri, nuk dua më njeri të më prekë në kokë. Nuk dua më njeri të më prekin flokët. Më neveritin njerëzit që më prekin flokët.Pas ngjarjes këngëtarja u vendos në kujdestarinë ligjore të të atit, i cili kontrollonte financat dhe jetën e saj personale.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *