• |
ide | kryesore

Kim Kardashian , e zhgënjyer nga divorci me Kanye-n

-Instant, Paparazzi, Slider

Së fundmi Kim Kardashian ka nënshkruar letrat e divorcit nga reperi Kanye West.


Por,sipas një burimi të afërt me ciftin,  Kim është ndjerë e zhgënjyer që nuk mund të shpëtonte martesën e saj.”Edhe pse për muaj me radhë ka pasur aludime, është ende emocionale për Kim. Ajo është e zhgënjyer që nuk mund ta shpëtonte martesën”.Gjithashtu burimi tregoi se ajo nuk po kalon  kohë të vështira,pasi është e rrethuar me miq dhe familjarët e saj.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu