• |
ide | kryesore

“Rilindja” në fushatë, Elisa Spiropali tregon talentin në kërcim (VIDEO)

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin ka postuar një video ndryshe gjatë takimeve elektorale ne zonën e Kamzës. Elisa Spiropali ka treguar aftësitë e saj si balerinë, teksa ka kërcyer me një grup të rinjsh pjesë e një akademie vallëzimi. Spiropali dhe instruktori i akademisë në Kamëz, kanë kërcyer sëbashku këngën e grupit “Corona”, The “Rhythem of the Night”, ky gjatë performacës, ministrja e qeverisë Rama nuk ka mbetur pas me lëvizjet, por ka treguar se është një kërcimtare e zonja.18 Comments

 1. Ca jane kto lajme idiote?
  Ca do jet lajmi tjeter? Qe sal maloku beri nje pordh pas hengri grosh ne darke?
  A ju keni ik per lesh

  1. Kjo gabelja, kufome gerdalle, nga Levani, Fier, eshte e zonja ne kercim, lypje, mbledhje mbeturinash, kenge, i bie darjes, shef fall dhe filxhan dhe sigurisht eshte baxhell!

  2. Nen ritmet e Corones dhe Coronavirus perdeidhet Qeveria ne grumbullime njerzish neper lokale. Ne Kanada nje veprim i tille, qe sben vaki te ndodhe por edhe sikur, per nje ore nga momenti i marrjes dijeni nga publiku, qeveria jep doreheqjen! Dhe jo vetem por i perjashtojne perjetesisht nga politika. Cfare hipokrizie mizerabel.

  1. Ca boni kshu ju?! Tallni leshte me delet qe i kon votu.
   Ka lezet Ilir Meta kur ja fut nja dy dupje me raki ene kerrce vallen e shpatave.
   Vallahi, bilahi i neron t’ton zagaret qe e kon votu.

 2. Vetem dje Euronews Albania kishte marre miliona euro rryshfet nga ministrat e qeverise qe ti vendoste te pare e te dyte , gjoja sipas nje sondazhi vk

 3. Lajmi eshte qe partia prostimalliste dhe Ed Vunoi me Donika spiropeden do marin ate te gjatin nga mbrapa . Per ate komentusin me siper “Maloket” ta paskan shkely rracen fort qe paske kaq sekelldi !

 4. O Gazeta,
  Nuk keni donje lajm nga Amerika per Dorovanin?! Apo pse me krujt bythen kot!? I fusni nje lajm si ky me siper dhe nderseni zagaret e qelbur te Mbytur ne Mutin e Kristaqit.

 5. Fol per pergjimet dokrra te antimafias italione fol o sufllaqja dhe hajduti partis . Qiveria mo e degjenerume dhe e deshtume ska per te pa shqipetaret ne asnje kohe .

 6. Kjo gabelja, kufome gerdalle, nga Levani, Fier, eshte e zonja ne kercim, lypje, mbledhje mbeturinash, kenge, i bie darjes, shef fall dhe filxhan dhe sigurisht eshte baxhell!

 7. Mamica e neveritshme tund sumën mes fëmijëve që bëjnë shkollën online që të mos infektohen vetë e mos infektojnë prindërit e gjyshërit. Mamica ndez diskotekën e kapet për beli me nusretin e kamzës. Kjo duhet akuzuar për përhapje të qëllimshme të epidemisë , me 15 vjet sipas kodit të ri penal.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu