• |
ide | kryesore

Natti Natasha, shtatzënë për herë të parë

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja Natti Natasha ka zbuluar së fundmi për fansat se do të bëhet nënë për herë të parë.


Përmes rrjetit të saj social,Instagram, Natti ka postuar një  foto me barkun e rrumbullakosur dhe  ka treguar se  është në muajin e 5-të shtatzanisë. Para pak kohësh ,këngëtarja ka rrëfyer se i është dashur të bëjë fekondim in vitro për të mbetur shtatzënë, për shkak të disa probleme shëndetësore.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu