• |
ide | kryesore

Albumi i Dua Lipa-s certifikohet si ‘platinum’ në Mbretërinë e Bashkuar

-Instant, Paparazzi, Slider
Dua Lipa ka ndarë së fundmi me fansat një lajm të gëzueshëm.


Përmes një postimi në  rrjetin e saj social, Instagram, Dua ka zbuluar se albumi i dytë i saj është certifikuar si ‘platinum’ në Mbretërinë e Bashkuar.”Future Nostalgia është tani një album platinum në Mbretërinë e Bashkuar. ‘Jemi mirë’ është i pari në Mbretërinë e Bashkuar. Faleminderit që e keni dëgjuar, që keni kërcyer me të dhe për të gjithë përkrahjen e vazhdueshme. Ju dua”, ka shkruar këngëtarja .“Future Nostalgia” menjëherë pas publikimit u rendit i pari në Mbretërinë e Bashkuar. 


 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu