• |
ide | kryesore

Rama i zgjat dorën, shihni veprimin e përfaqësuesit të lartë të BE-së për Politikën e Jashtme (VIDEO)

-Instant, Syri i Lapsit


Kryeministri Edi Rama ka qenë ditën e sotme në Bruksel në takimin e njëmbëdhjetë të Këshillit të Stabilizim-Asociimit. Gjatë momentit të takimit me përfaqësuesin e lartë të BE-së për Politikën e Jashtme, Josep Borrell, kryeministri Edi Rama është injoruar prej tij. Ai i zgjati Borrell-t dorën, por nuk mori si përgjigje të njëjtin veprim.


4 Comments

  1. O lupi, e ke gabim nuk do me ja dite ai se, si rri si mut apo si hajdut, nderkohe qe ai nuk ka as personalitet e as dinjitet, si hajdut dhe armik i shqiptareve qe eshte!

  2. e kane shumezuar me ZERO, te varfrin…….
    U gajas dynjaja me te, por dhe me ne shqiptaret, se na identifikojne me kete sharlatan pa atdhe e pa shtylle kurrizore!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *