• |
ide | kryesore

Aksidentoi për vdekje 69-vjeçarin, arrestohet i riu në Bulqizë

-Instant, Lajme, Të fundit

Një 24-vjeçar është arrestuar pasi aksidentoi për vdekje një 69-vjeçar në segmentin e rrugës së Arbrit dhe ia mbathi nga vendi i ngjarjes. Specialistët për Hetimin e Krimit njoftojnë se bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit N. D., 24 vjeç, banues në Zerqan, Bulqizë.


Arrestimi i tij u bë pasi dy ditë më parë ka aksidentuar me pasojë vdekjen shtetasin R. R. në Gjoricë dhe më pas është larguar nga vendi i ngjarjes.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu