• |
ide | kryesore

Gjiko dhe Elita zbulojnë emrin e të bijës së sapolindur

-Instant, Paparazzi, Slider

Elita Rudi dhe Gjiko u bënë prindër për herë të dytë dje. Në jetë erdhi një vajzë dhe çifti nuk kishte bërë një reagim publik deri pak minuta më parë.
Me disa foto ku shfaqet me vajzën dhe Gjikon përkrah, Elita ka ndarë ndjesitë e para dhe ka zbuluar emrin e veçantë të vogëlushes. Ata kanë zgjedhur ta quajnë vogëlushen Bota.


“Familja jonë u kompletua! Dje mbërriti mes nesh engjëlli ynë i vogël Bota Gjikolli / 03.03.2021 /”, -ka shkruar ajo, duke mos harruar të falënderojë edhe mjekët që u kujdesën për të dhe të bijën.


 

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu