• |
ide | kryesore

Parashikimi i motit për sot

-Instant, Lajme, Të fundit

Paraditja e kësaj të premteje vijon me kthjellime, por duke iu afruar mesditës, vranësirat shfaqen gradualisht në gjithë vendin orët e pasdites, sjellin reshje të pakta dhe afatshkurtra shiu në veri dhe ultësirën perëndimore ndërsa vonë në mbrëmje dhe gjatë natës, reshjet e dobëta përfshijnë thuajse të gjithë Shqipërinë.


Temperaturat e ajrit mbeten të pandryshuara gjatë orëve të mëngjesit ndërsa një rënie të lehtë do të shënojnë vlerat e mesditës. Dy vlerat ditore do të luhaten nga 1 ne 16-17 gradë Celcius.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu