• |
ide | kryesore

Aksidenti në Rrogozhinë, shkon në dy numri i viktimave

-Instant, Lajme, Të fundit

Ka shkuar në 2 numri i viktimave të cilët kanë humbur jetën ditën e sotme në një aksident automobilistik në Rrogozhinë. Bëhet me dije se ka humbur jetën në vendngjarje një burrë i identifikuar si Tonim Mehilli 54 vjeç. 54-vjeçari ishte oficer burgu dhe ishte nisur për në punë në Burgun e Peqinit. Ndërsa viktima e dytë është një grua e identifikuar si Merushe Koni 60-vjeçe e cila ndodhej pasagjere në një nga tre mjetet që u përfshinë në aksident.


Dyshohet se shkak i aksidentit është bërë parakalimi i njërit prej automjeteve.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu