• |
ide | kryesore

Drenusha Xhara bëhet nënë për herë të parë

-Instant, Paparazzi, Slider

Muaj më parë, stilistja e njohur e shumë personazheve VIP, Drenusha Xharra, zbuloi se ishte në pritje të ëmbël. Ajo mori vëmendjen e mediave me festën e organizuar për të zbuluar gjininë e foshnjës dhe me shpejtësi në rrjet u shpërndanë disa pamje nga festa.


Ndërkohë pritjes së ëmbël i ka ardhur fundi dhe stilistja shqiptare është bërë nënë për herë të parë. Ajo ka sjellë në jetë një vajzë dhe lajmin e ka bërë të ditur përmes një postimi në rrjete sociale. Drenusha ka publikuar një foto shumë të ëmbël të vogëlushes, të cilës i ka zbuluar një pjesë të portretit. Gjithashtu Drenusha ka treguar se të voglën e ka pagëzuar me emrin, Zoi.
“Mrekullia ime, Zoi Xharra”, ka shkruar stilistja përkrah fotos.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu