• |
ide | kryesore

Rëndohet bilanci tragjik, shkon në 3 numri i viktimave nga aksidenti në Rrogozhinë

-Instant, Lajme, Të fundit

Numri i viktimave nga aksidenti i rëndë të ndodhur mëngjesin e sotëm në Rrogozhinë shkuar në tre. Në spital ka ndërruar jetë Bajram Koni, ndërsa më herët humbi jetën edhe gruaja e tij Merushe Koni.


Ngjarja e rëndë ndodhi mëngjesin e sotëm, ku tre makina u përplasën me njëra-tjetrën. Në vendngjarje kanë jumbur jetën: një burrë i identifikuar si Tonim Mehilli 54 vjeç dhe një grua e identifikuar 60-vjeçarja Koni e cila ndodhej pasagjere në një nga tre mjetet që u përfshinë në aksident.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu