• |
ide | kryesore

VIDEO/ Joe Biden rrëzohet keq duke ngjitur shkallët e avionit

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një incident ka ndodhur me Presidentin e SHBA, Joe Biden taksa ngjiste shkallët e avionit Air Force One këtë të premte.


Biden është filmuar duke nxituar në ngjitjen e shkallëve por në mes të tyre është penguar tre herë dhe herën e tret edhe është rrëzuar duke rënë në gjunjë.


Por pavarësisht këtij incidenti, Presidenti 78-vjeçar i SHBA, ka mbledhur veten dhe i ka ngjitur me qetësi shkallët ku më pas edhe përshëndeti me dorë si një shenjë për të treguar se është mirë.

Kaq ka mjaftuar që në rrjet të shtrohet pyetja, nëse Biden është mirë me shëndet.


4 Comments

    1. Ky eshte rezultat i maskarades shekullore qe e kane pagezuar “demon-krasi”, eshte si puna e 1 bajge te ambalazhuar si cokollate “Godiva”, qe prapaganda mashtruese, boshe, na e shet papushim!
      SHBA, eshte nje kolektor gjigand i pislekut global, ngritur mbi eshtrat e 70 milion indianeve te masakruar, deri tek i fundit, mbi gjakun e sklleverve dje dhe sot, SHBA, perngjason me nje baxhelle plake qe rrullat i fsheh, me truke make-up, per kete gje “Dora e Zeze”, e nendheshme, qe drejton, zgjedh nga nje karragjoz tek tjetri, si pedofili me saksofon Clinton, tarallaku Bush, orangutangun Obama dhe se fundemi kete xhajen “qe i ka shpetu vorraxhit prej duresh” qe harron si quhet nga skleroza, qe kap grate per bythesh ne tv live, fantastikun Bidene!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.