• |
ide | kryesore

As Tirana nuk ka qetësi/ Të shtëna armësh në Kombinat

Arkiva, Lajme, Të fundit

Një tjetër ngjarje alarmoi policinë e Tiranës këtë të shtunë. Raportohet se në zonën e Kombinatit ka pasur të shtëna armësh rreth orës 15.10.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka identifikuar autorin e tyre një person me iniciale R.G. 25 vjeç që ka qëlluar me breshëri në ajër pranë banesës së A.K. pas një debati që ka pasur me të. Nga të shtënat nuk ka të lënduar. ©LAPSI.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.