• |
ide | kryesore

Aksident në Unazë, makina përplas 50-vjeçarin që po ngiste biçikletën

-Instant, Lajme, Të fundit

Një 50-vjeçar mbeti i plagosur për shkak të një aksidenti të ndodhur mëngjesin e sotëm në Unazë. Sipas burimeve zyrtare, aksidenti ndodhur rreth orës 07:40, në rrugën “Asim Vokshi”, ku mjeti me drejtues shtetasin A. Ll, ka aksidentuar 50 vjeçar që po ngiste biçikletën, i cili u dërgua në spital, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.


Vijon puna nga grupi hetimor për sqarimin e rrethanave të aksidentit.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *