• |
ide | kryesore

Modelja shet unazën e fejesës nga Travis Barker për 97 mijë dollarë

-Instant, Paparazzi, Slider

Shanna Moakler ka shitur unazën e fejesës që Travis Barker i propozoi asaj në vitin 2003 gjatë një udhëtimi në Disneyland.


Modelja përdori uebsajtin e shitjes së bizhuterive Worthy për të shitur unazën e diamantit t 4 karatësh. Në mbyllje të ankandit të martën, pati 17 oferta dhe një blerës me fat, i cili mori unazën për 97,000 dollarë.


Moakler i tha ET se unaza ishte unaza e saj e ëndrrave, por është koha për të vazhduar më tej, me divorcin e tyre në vitin 2008 shumë pas tyre dhe Barker i cili u martua me Kourtney Kardashian në një martesë luksoze italiane.

“Me të vërtetë ishte unaza ime e ëndrrave,”u shpreh Shanna. “Sidoqoftë, ai kapitull i jetës sime ka mbaruar dhe megjithëse unaza në një kohë më solli gëzim të madh, shpresoj se do të gjejë një shtëpi të re dhe do të vazhdojë t’i sjellë dikujt aq lumturi sa dikur për mua. Është me të vërtetë një unazë ikonë!”

Ajo fillimisht shpresonte ta shiste unazën për 120,000 dollarë, megjithëse tregoi për Us Weekly se vlen rreth 160,000 dollarë. Barker dhe Moakler u martuan në vitin 2004 në Santa Barbara dhe u divorcuan katër vjet më vonë. Atandajnë dy fëmijë :Landon 18-vjeçar dhe Alabama 16-vjeçar. Modelja ka gjithashtu një vajzë 23-vjeçare, Atiana, nga një lidhje e mëparshme me ish-boksierin profesionist Oscar De La Hoya.

Gati një javë pasi Barker dhe Kardashian u martuan, Moakler i tha ET se i uron çiftit “një martesë të lumtur “. Ajo shtoi, “Ishte një gjest i bukur  përfshirja e fëmijëve tëmi në një festë kaq të mrekullueshme. Jam gjithashtu e lumtur që Alabama, Atiana dhe Landon patën mundësinë të shohin Italinë.”/Lapsi.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *