• |
ide | kryesore

VIDEO+16/ Rama lëshon gojën: Ndonjëherë e dhj***m muhabetin

Arkiva, Lajme, Të fundit

Kryeministri Edi Rama nuk e ka përmbajtur veten në një takim elektoral që zhvilloi paraditen e së shtunës.

Duke folur për rindërtimin me banorët e Kombinatit, Rama tha se socialistët nuk janë perfektë dhe bëjnë gabime, por këtu nuk i ka vënë sado pak fre gjuhës meq ndodhej LIVE në të gjitha TV-të.


“Nuk jemi të rënë nga qielli që të mos bëjmë gabime. E të mos kemi boshllëqe në punën tonë. E ndonjëherë të mos e dhj***m muhabetin…“, – tha Rama. ©LAPSI.al

11 Comments

 1. Gjithëmonë e ke dh…ë sa ke ra mrena në të dhe kundërmon.Po çe ke dh…ë dhe Shqipërinë e mjerë o m.t.

 2. Ky ka 8 vite qe “ka faj” po prape do te fitoje kusine e timonierit..Si autokritiken e sekretarit te partise!

 3. Ndersa Konica pat thene “Shqiperi te kam dhjere”, ky si nxenes i Konices e dhjeu me te vertet dhe

  m..ti qe ka bere ky duhen dekada per ta pastruar.

 4. Sa me shume kohe kalon , aq me qesharak dhe letyre behesh o i gjati ine .
  Sot dukesh e te duket vetja i zgjuar e mendon se je dikushi , neser kur te te bien “pendet e arta” do jesh thjesht nje grumbull pleu qe as edhe nje pulle nuk do te donte te ushqehej ne ate pisllik . Neser , kur ta shikosh vetveten me vemendje dhe kur te degjosh “bemat” e tua do thuash” kush shte ky sharlatane ? Si e duruat kaq shume nje vemje te tille ? E kur te shikosh zj.Duma , z. Alizotin e shume te tjere qe ti i bullizove kur kishe “fronin” mbi krye dhe servilat qe te perkedhelnin menderes sepse frynin menderet e tyre me para , do shikosh se sa i bajatshem e njeri i peshtire ke qene o i gjati ine . Koha jote mbaroi o mbret i injoranteve , koha jote mbaroi o kuçeder e parase , koha jote dhe e krimineleve te tu mbaroi o “pezzo da novanta” .
  Por ne nuk do te te bulizojme ashtu siç bere ti me popullin Shqiptar . ne nuk do te te perqeshim apo edhe te te ofendojme idiotesite dhe harbutizmin tend , ne thjesht do te te meshirojme e do te leme te qete ne vetmine tende te trisht o i gjati ine . Mori fund o i gjati ine , Zoti paste meshire per ty .

 5. Ky qelbesira bucekurva zombie zhulsi Rama ngeli duke bullizuar dhe duke tallur me sharje shume sarkaste therese popullit e jo ato sharjet te rendomta

 6. Qe fjalori i Rames ka pesuar tkurrje, kjo eshte e qarte ne cdo dalje qe ben. Eshte bere shume i parashikueshem dhe fjalet qe do thote, dihen para se te hape gojen. Kete here paska pranuar dicka. Ne fakt ky me eskortat e veta, nuk eshte se e ka dhjere ndonjehere, ky e ka dhjere qekur ka marre pushtetin cdo dite e me shume. Dhjerjet etij jane kaq te shumta, saqe vendi ka shkuar ne pikiate. Por ajo qe te ben pershtypje, eshte se fugsat e vegjel paskan dite pushimi dhe nuk kane bere asnje koment per te lare dhjerjet e kryedhjeresit te Shqiperise. Apo mos valle fugsat jane ne greve se nuk iu kane dhene sufllaqe sot? Kush e di…

 7. xxxxxxx
  28/03/2021 te 20:07

  Ca meshire thua?! Ai duhet burgosur me te gjithe bashkepunetoret qe ka dhe i duhen nenshtruar konfiskimit te pasurise sepse eshte bere borxhi jashtem +20 % me shume dhe korrupsioni eshte ku therret qameti! Burg pra jo meshire dhe marrje te parave te popullit mbrapsht!

 8. Në ‘97, mijëra nëna e gra shqiptare futën në dhe bijtë e burrat e tyre dhe u veshën me të zeza, shumë të tjerë u depresuan e përfunduan në dëshpërim madje edhe në çmendinë, kurse autorët u lanë të lirë që të organizonin kryengritjen e armatosur të 14 shtatorit 98 me alibinë e vrasjes së Azem Hajdarit; u lëshuan si të tërbuar për pushtimin e institucioneve. U lanë prapë të lirë, e më pas ngritën fabrikën e vdekjes në Gërdec. Djemtë amerikanë të Gërdecit u dënuan kurse djemtë shqiptarë, i biri i Saliut dhe ish ministri i mbrojtjes u lanë të lirë. E hëngri Kosta “aksidentalisht” në gjueti !

  Përsëri të njëjtët autorë, vrasës, kusarë, sadistë, mashtrues, gënjeshtarë. Dhe përsëri nuk u ndëshkuan! U lanë të lirë që të organizonin vrasjen e 4 baballarëve që protestuan për bukën e gojës pas videos ku tregohej korrupsionin me pushtetin. Kush u dënua?! Asnjë edhe sot e kësaj dite por përkundrazi sot janë kapo partie e synojnë të riciklohen përsëri për të vazhduar misionin e tyre ” të fitores së errësirës mbi dritën” .Qesharak e nga lapsi+16,kur salihu shaj ti me fjale rruge deputetet ne salle të kuvendit,sali anji dhe grida benin seks pervers po ne sallen e paralamentetit,ju si media e pa kapur nuk e bete lajm perversitetin e dyshes sali anji Grida,ishte dhe e martuar ne ate kohe

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu