• |
ide | kryesore

Kalon vettingun kryeprokurorja e Tiranës, Elisiabeta Imeraj

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Drejtuesja e Prokurorisë së Tiranës, Elisabeta Imeraj kaloi me sukses procesin e vettingut.

Vendimi u mor ditën e sotme nga KPK. Trupa gjykuese për prokuroren Imeraj përbëhej nga Olsi Komici, Roland Ilia si dhe Suela Zhegu.


2 Comments

  1. Hajd robt ku ti keni plena! Merrni pini lengun reforms me ne krye ate treshen e maskarejve te KPK. Rroland Ilise i prine mare qinshet e eurove per provimet e studentave se tash i ka marr me thase. Keni kalu nji perbindsh qe snjef as ligj e as rregull qe ka privatizu prokurorin. Mjer ata qi kan pas e do ken pune me ket monster.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.