• |
ide | kryesore

Selma Hayek, pjesë e filmit ‘House of Gucci’

-Instant, Paparazzi, Slider
Aktorja Salma Hayek do të jetë pjesë e filmit “House of Gucci” me protagonistë Lady Gaga dhe Adam Driver.

Aktorja e do të interpretojë Pina Auriema, shoqen më të mirë të Patricia Reagani.Pina ishte gruaja që ndihmoi Patricia të organizonte vrasjen e burrit të saj, të luajtur nga Adam Driver në film.Filmi do të drejtohet nga Ridley Scott, dhe do të luajnë gjithashtu aktorët Robert Deniro, Jared Leto dhe Al Pacino.


Image

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.