• |
ide | kryesore

Detaje të reja/ Humbin jetën në aksident 2 elektricistë në Lushnje

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

2 punonjës të agjencisë elektrike kanë humbur jetën në një aksident automobilistik në fshatin Ngurrëz të Lushnjes. Mësohet se makina e tyre ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në një kanal me ujë.

Viktimat janë Mihal Jani dhe Ilir Shabani mbi 55 vjeç. Njeri prej tyre është me shenja jete pas aksidentit, por nuk ka mundur të mbijetojë.


Viktima e dytë ka qëndruar mbi 2 orë e gjysmë nën ujë duke shkaktuar acarimin e familjarëve. Mësohet se viktimat kishin mbaruar punën në zonën e Ngurrëzës dhe në kthim makina e tyre është aksidentuar. ©LAPSI.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu