• |
ide | kryesore

Britney Spears i përgjigjet për herë të parë shqetësimeve të fansave

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja Britney Spears së fundmi ka reaguar ndaj aludimeve nga ndjekësit e saj.


Përmes rrjetit social,Instagram,Britney ka hedhur poshtë pretendimet se faqja e saj menaxhohet nga dikush tjetër.Në një video të publikuar n, këngëtarja shprehet:“Po, jam shumë mirë. Jam pafund e lumtur. Kam një shtëpi të bukur, fëmijë të mrekullueshëm. Po marr një pushim këto kohë sepse po shijoj veten time.”Megjithëse një pjesë e ndjekësve u gëzua që më në fund Spears iu përgjigj kësaj pyetjeje, pjesa tjetër kishte sërish dyshime.Kjo për faktin se ajo dukej në siklet teksa fliste, shikonte vazhdimisht nga ana e saj e djathtë dhe video ishte prerë në disa pjesë dhe ishte montuar.


 

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *