• |
ide | kryesore

“Historia jonë nuk baltoset, turp”: tifozët bardhezi, detyruan Juventus të tërhiqet

-Instant, Sport

Tifozët e Juventus shfaqën dy banderola proteste jashtë stadiumit Allianz për të shprehur zhgënjimin e tyre në vendimin e kompanisë për t’u bashkuar me Super League. “Historia jonë nuk duhet të baltoset, të shkëmbehet dhe të tregtohet. Ne jemi Juventus F.C. Jo Superligës… Turp” shkruhet në banderola e parë. “Llogaritë në të kuqe, deficiti dhe Super League, ju për tifozët tuaj nuk iu plas fare. Mafiozë” akuzonte e dyta.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu