• |
ide | kryesore

Tentuan të vidhnin pikën e bllokimit të automjeteve, arrestohen tre persona në Laç

-Instant, Lajme, Të fundit

Policia e Kurbinit ka arrestuar në flagrancë ditën e sotme tre të rinj, të cilët tentuan të vidhnin pikën e bllokimit të automjeteve në Laç. Ndërhyrja në kohë e policisë bëri që në pranga të përfundonin shtetasit: A. B., 19 vjeç, L. M., 20 vjeç dhe J. Gj., 17 vjeç. Materialet i kaluan Prokurorisë së Kurbinit, për veprime të mëtejshme, për veprën penale “Vjedhja, e mbetur në tentativë “, e kryer në bashkëpunim.


Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Kurbin, për veprime të mëtejshme, për veprën penale “Vjedhja, e mbetur në tentativë “, e kryer në bashkëpunim.” njofton policia.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.