• |
ide | kryesore

Ndihmuan skafistin t’i shpëtonte arrestimit, vendoset masa arrest me burg për 5 rojet bregdetare në Vlorë

-Instant, Lajme, Të fundit
Gjykata e Vlorës ka caktuar arrest me burg për 5 rojet bregdetare që ndihmuan një prej skafistëve Emiljano Likaj 26-vjeç që po transportonte 55 kalndestinë. Në burg janë lënë Sejfulla Beja dhe Ardit Alikaj, Bledar Bufaj, Roland Çani e Besmir Meçe.

1 Comment

  1. Si ka mundesi? . Xhafa largon te vellane kunder ligjit per ne Itali, Tahiri ekstradoi financierin e Habilajve ne Itali kundèr ligjit , zevendeskomisaret ne Elbasan ja futin vrapit per te mos kapur kriminelet ne vrasjen e Xhuvanit pse keta mos bejne ndonje gje te “vogel” per te fituar ndonje kafe. Ketu cdo gje ndodh .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu