• |
ide | kryesore

Si në jetën reale, të përjashtuar nga familja mbretërore, Harry dhe Meghan i bashkon elitës së Hollywood

-Instant, F1, Paparazzi

Madame Tussauds në Londër ka zbuluar se punimet e dyllit të Princit Harry dhe Meghan Markle janë, si homologët e tyre në jetën reale, duke filluar një kapitull të ri midis elitës së Hollivudit.


Në vitin 2020, statujat e çiftit u zhvendosën nga Mbretëresha Elizabeth dhe pjesa tjetër e familjes mbretërore të Britanisë pas vendimit të tyre për të hequr dorë nga detyrat zyrtare.

Tani, më shumë se një vit më vonë, muzeu ka njoftuar se ata kanë një shtëpi të përhershme të shkëlqyeshme: zona “Awards Party”.

Kur muzeu rihapet të hënën, pas një mbylljeje të gjatë për shkak të Covid-19, vizitorët do të gjejnë Dukën dhe Dukeshën e Sussex duke fërkuar bërryla me miqtë e famshëm të jetës reale Priyanka Chopra Jonas, Victoria dhe David Beckham dhe George Clooney, si dhe listues si Brad Pitt, Dwayne Johnson dhe Nicole Kidman.


LAPSI.Al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu