• |
ide | kryesore

Aksident i rëndë në Tiranë, humb jetën 33-vjeçari

-Instant, Lajme, Të fundit

Një aksident i rëndë është regjistruar mbrëmjen e djeshme në kryeqytet. Policia bën me dije se një 33-vjeçar me inicialet R.K., ka humbur kontrollin e mjetit e ka dalë nga rruga. Si pasojë e plagëve të marra, ai ka ndërruar jetë në vendngjarje.


“Rreth orës 01:30, në rrugën “Sulejman Delvina” shtetasi R. K., 33 vjeç ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka dalë nga rruga, dhe për pasojë ka ndërruar jetë në vendngjarje”, njofton policia.
Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu