• |
ide | kryesore

Brenda rezidencës 14.9 milionë dollarëshe të Pamela Anderson (FOTO)

-Instant, Paparazzi, Slider

Pamela Andersonsë fundmi ka nxjerrë në shitje shtëpinë e saj të plazhit në Kaliforni.


Sipas mediave të huaja ,aktorja e ka nxjerrë në shitje për 14.9 milion dollarë.Rezidenca e cila ishte në pronësi të gjyshes së saj ka 3 dhoma gjumi,pishinë,  spa si dhe sauna.


Pamela Anderson house Pamela Anderson house Pamela Anderson house Pamela Anderson house Pamela Anderson house Pamela Anderson house Pamela Anderson house

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu