• |
ide | kryesore

770 mijë të vaksinuar në total, Manastirliu tregon se sot u imunizuan nga virusi 4441 persona

-Instant, Lajme, Të fundit

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, përmes një statusi në rrjetet sociale, bëri me dije se 4441 persona të tjerë morën vaksinën kundër koronavirusit në 24 orët e fundit. Manastirliu po ashtu njofton se që nga nisja e procesit të vaksinimit masiv, në vendin tonë e kanë marrë të paktën një dozë të vaksinës 770084 persona.


Kujtojmë se objektivi i qeverisë është që të arrihen 1 milionë vaksinime brenda muajit qershor me qëllim që sezoni turistik të jetë më i lehtësuar.


4 Comments

  1. virusi i momave tuaja qe ju kan pjell dhe “eduku”. sharlataner. rrrac e pa din e pa iman. shpirt shitur te neveritshem.

  2. Foli kjo baxhella e semaforeve, mashtruesa te pa ftyre pa moral, e ropet popullin mo dasht zoti dhe do e shlyejn femijet e juaj mo te pa ngire, thith lope.

  3. Shoqja Nafije merri te gjithe deklaratat tuaj dhe te Ramazonit mbi numrin e vaksinave te ardhura dhe nuk behen kurre 770 mije sic paturpesisht dhe deklaron.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.