• |
ide | kryesore

VIDEO/ E dashura e analistit shfaqet lakuriq në lidhjen LIVE në TV

Arkiva, Lapsi Leaks

Një televizion ukrainas kishte të ftuar në lidhje LIVE analistin Dmitry Elovsky për të folur mbi takimin e Vladimir Putin dhe Aleksandër Vuçiç.


Por intervista nuk nisi mirë pasi Elovsky nuk po dëgjonte pyetjet e studios dhe e dashura e ktheu kamerën nga vetja duke treguar se ishte nudo.


“A po ndodh diçka atje? Unë nuk mund të dëgjoj asgjë”, – tha analisti.

Më pas lidhja u ndërpre ndërsa gazetarët në studio nisën të buzëqeshin për të kaluar momentin e sikletshëm. ©LAPSI.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu